GAPA 2016
GAPA 2015
GAPA 2014
GAPA 2013
GAPA 2012
GAPA 2011
GAPA 2010
GAPA 2009
GAPA 2008
GAPA 2007
GAPA 2006
GAPA 2005
GAPA 2004
GAPA 2003


GAPA 2009


Po trzech dniach zmagań tanecznych i muzycznych zakończyły się Grudziądzkie Amatorskie Prezentacje Artystyczne. W tym roku do przeglądu zgłosiło się nieco ponad 70 zespołów, wokalistów i grup tanecznych. Osobną kategorią była również GAPA Plastyczna, tu do konkursu swoje prace nadesłało 114 uczestników.


PREZENTACJE TANECZNE

Skład jury: Anna Janosz, Beata Kulwicka, Małgorzata Wójcik

Kategoria wiekowa 7 - 13:
Wyróżnienia:
- Teatr Tańca i Ruchu PASJA z Ostaszewa
- Zespół PUENTA I z Ogniska Pracy Pozaszkolnej „Dom Harcerza” w Toruniu
- Zespół STOKOROTKI ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Grudziądzu

SREBRNA GAPA:
Teatr tańca AKRO – grupa średnia z Młodzieżowego Domu Kultury w Toruniu

ZŁOTA GAPA:
Zespół CALINECZKI ze Szkoły Podstawowej nr 1

Kategoria wiekowa 14 - 21:
Wyróżnienia:
- Zespół FLEXIS ze Szkoły Tańca LATINO w Grudziądzu
- Zespół Wilde Types ze Szkoły Tańca LATINO w Grudziądzu

SREBRNA GAPA:
Zespół ARABESQUA z Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy

ZŁOTA GAPA:
Zespół DREAMS z Centrum Tańca GABI w Gdańsku



PREZENTACJE MUZYCZNE

Skład jury: Gizela Łazicka, Zbigniew Kulwicki, Erwin Regosz

Kategoria wiekowa: 7 - 13 (solista)
Wyróżnienia:
- Łukasz Juda z Ogniska Pracy Pozaszkolnej „Dom Harcerza” w Toruniu
- Marita Dobosz ze Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Lisnowie
- Anastasiya Smirnova ze Szkoły podstawowej w Świeciu nad Osą
- Izabela Polak z Brzeskiego Centrum Kultury
- Dominika Huzarska z Gminnego Ośrodka Kultury w Papowie Biskupim
- Oliwia Mowińska z Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim
- Jakub Przerwa ze Studia Piosenki Zbigniewa Poliszczuka w Grudziądzu
- Marta Ledzińska z Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu

SREBRNA GAPA:
Gustaw Bzinkowski z Rypińskiego Centrum Promocji i Kultury

ZŁOTA GAPA
Mateusz Wiśniewski z Zespołu Szkół Miejskich w Rypinie

Kategoria wiekowa: 7 – 13 (zespół)
Wyróżnienia:
- Chór „Cantabile” ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Grudziądzu
- Chór „Cantus” ze Szkoły Podstawowej nr 18 w Grudziądzu

SREBRNA GAPA
Zespół wokalny ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Grudziądzu

ZŁOTA GAPA
Nie przyznano

Kategoria wiekowa: 14 – 21 (solista)
Wyróżnienia:
- Agata Binkowska z Rypińskiego Centrum Promocji i Kultury
- Dorota Krawczyk ze Studia Piosenki „Music-Box” w Toruniu
- Julia Rozicka z Rypińskiego Centrum Promocji i Kultury
- Magdalena Świerzawska z Rypińskiego Centrum Promocji i Kultury
- Anna Lińska z Rypińskiego Centrum Promocji i Kultury
- Sonia Głowacka ze Studia Piosenki Zbigniewa Poliszczuka w Grudziądzu
- Agnieszka Majk ze Studia Piosenki Zbigniewa Poliszczuka w Grudziądzu
- Michał Wiśniewski z Zespołu Szkół Miejskich w Rypinie
- Patrycja Skowrońska z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Lubaniu

SREBRNA GAPA
- Małgorzata Ziółkowska z Zespołu Szkół Rolniczych w Grudziądzu
- Damian Cyrulik z Klubu Garnizonowego w Grudziądzu

ZŁOTA GAPA
Ewa Cieślak ze Studia Piosenki Zbigniewa Poliszczuka w Grudziądzu

Kategoria wiekowa: 14 – 21 (zespół)
Wyróżnienia:
- Zespół „Contra” z Lubania
- Zespół wokalny „Forte” z Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Jabłonowie Pomorskim

SREBRNA GAPA
Grupa Wokalna „Sabat” ze Społecznego Ogniska Artystycznego „Wrzosy” w Toruniu

ZŁOTA GAPA
- Chór „Boni Cantores” z Zespołu Szkół nr 5, Szkoła Podstawowa nr 21 w Grudziądzu
- Zespół „Rajskie Nutki” z Gimnazjum w Świeciu nad Osą



PREZENTACJE PLASTYCZNE

Protokół z konkursu - szkoły podstawowe
Protokół z konkursu - szkoły gimnazjalne i średnie


zdjęcia