GAPA 2016
GAPA 2015
GAPA 2014
GAPA 2013
GAPA 2012
GAPA 2011
GAPA 2010
GAPA 2009
GAPA 2008
GAPA 2007
GAPA 2006
GAPA 2005
GAPA 2004
GAPA 2003


GAPA 2006


GAPA PLASTYCZNA

W KATEGORII GIMNAZJUM I SZKOŁY ŚREDNIE RYSUNEK I GARFIKA:
ZŁOTA GAPA -JOANNA KOWALSKA, LAT 18
Gminny Osrodek Kultury w Papowie Biskupim
SREBRNA GAPA- MAGDALENA CZAJKA, LAT 16
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr2 w Grudziądzu
WYRÓŻNIENIA:
Marta Wierzbicka, lat 14 Gimnazjum Nr 1 w Łasinie
Malwina Szymczak, lat 15 ZSO Gminne Gimnazjum w Lisewie
Magdalena Ziółkowska, ZSO nr 1 Gimnazjum NR 1 w Grudziadzu
Marta Buszta, lat 15 Gimnazjum w Książkach


W KATEGORII GIMNAZJUM I SZKOŁY ŚREDNIE MALARSTWO:
ZŁOTA GAPA -ADRIAN MAJEWSKI, LAT 18 - Zakład Poprawczy w Świeciu
SREBRNA GAPA- JUSTYNA PADUCH, lat 15 - ZSP w Kijewie Królewskim
WYRÓŻNIENIA:
Julia Osińska,lat 14 Centrum Działań Plastycz. "Akademia" w Świeciu
Joanna Siedlar, lat 15 Centr. Dział. Plastycz. "Akademia" Świecie
Mateusz Bukowski, lat 17 Zakład poprawczy w Świeciu
Dawid Babiński, lat 19 Zespół Szkół Gastronomiczno-Odzieżowych w Grudziądzu
Patrycja Barańczuk Gimnazjum Nr 1 w Grudziądzu
Jakub Koźbiał, lat 15 ZSO nr 2 w Grudziądzu.


W KATEGORII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH RYSUNEK I GARFIKA:
ZŁOTA GAPA -WERONIKA FELINIAK, lat 6 - Miejska Instytucja Kultury "DOM MUZ" z Torunia
SREBRNA GAPA - JEREMI CIECHANOWSKI, lat 7 - Centrum działań Plast. "Akademia" Świecie
WYRÓZNIENIE:
Patryk Pawłowski, lat 7 Nowomiejski Dom Kultury
Maciej Stonoga , lat 7 SP nr 12 w Grudziądzu
Agnieszka Jeschke, lat 10, SP nr 5 w Grudziadzu
Dorota Urbańska, lat 12 SP nr 16 w Grudziądzu
Mikołaj Kołecki, lat 7 OPP "DOM HARCERZA" Toruń
Zuzanna Mówińska, lat 7 Nowomiejski Dom Kultury
Maxymilian Rogowski, lat 7 Nowom Dom Kultury


W KATEGORII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MALARSTWO:
ZŁOTA GAPA - AGNIESZKA MALINOWSKA, lat 9 - Zespół Szkół Publicznych w Łasinie
SREBRNA GAPA- NIKOLA KWAŚNIEWSKA, lat 6 - OPP "DOM HARCERZA" TORUŃ
WYRÓŻNIENIA:
Kamil Grzesiak, lat 11 SP nr 16 w Grudziądzu
Karolina Pigiel SP w Rogóźnie
Maja Graczyk , lat 7 Centrum działań Plast. "Akademia" świecie
Agata Szafrańska., lat 9 Centr. dział. Palstycz. "Akademia" Świecie
Marta Rozwadowska, lat 10 SP nr 5 w Grudziądzu


GAPA TANECZNA

W KATEGORII SZKOŁY PODSTAWOWE:
ZŁOTA GAPA - Dziecięcemu Zespółowi Tanecznemu "PIĄTKA" - Szkoła Podstawowa Nr 5 w Toruniu
SREBRNA GAPA - Nie przyznano
WYRÓŻNIENIA:
"Mini - Mix" , Szkoła Podstawowa Nr 10 w Toruniu


W KATEGORII SZKOŁY GIMNAZJALNE I ŚREDNIE:
ZŁOTA GAPA - Nie przyznano
SREBRNA GAPA - Nie przyznano
WYRÓŻNIENIA:
"Mix", Szkoła Podstawowa nr 10 w Toruniu


W KATEGORII INSTYTUCJE KULTURY 7-13 lat:
ZŁOTA GAPA - Nie przyznano
SREBRNA GAPA - "Bursztynki" - Młodzieżowy Dom Kultury "Ratusz" w Malborku WYRÓŻNIENIA:
"Krasnale" , Młodzieżowy Dom Kultury "Ratusz" w Malborku
"Bagatelka" , Nowomiejski Dom Kultury w Nowym Mieście Lubawskim


W KATEGORII INSTYTUCJE KULTURY 14-21 lat:
ZŁOTA GAPA - Nie przyznano
SREBRNA GAPA - Nie przyznano
WYRÓŻNIENIA:
"Ceinat" Grupa Starsza, Młodzieżowy Dom Kultury w Toruniu