GAPA 2016
GAPA 2015
GAPA 2014
GAPA 2013
GAPA 2012
GAPA 2011
GAPA 2010
GAPA 2009
GAPA 2008
GAPA 2007
GAPA 2006
GAPA 2005
GAPA 2004
GAPA 2003


GAPA 2005


GAPA TANECZNA

W kategorii SZKOŁY 7-13 lat:
Wyróżnienia:
Grupa SKRZATY ze Szkoły Podstawowej nr 18 w Grudziądzu
Grupa MINI MIX ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Toruniu
SREBRNEJ GAPY:
nie przyznano
ZŁOTEJ GAPY:
Zespół CALINECZKA ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Rypinie

W kategorii SZKOŁY 14-21 lat
Wyróżnienia:
Zespół DARK LIGHT ze Świetlicy Socjoterapeutycznej w Grudziądzu
Zespół MIX z Zespółu Szkół nr 7 w Toruniu
SREBRNEJ GAPY:
nie przyznano
ZŁOTEJ GAPY:
Zespół MUZYCZNA MAFIA ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Rypinie

W kategorii INSTYTUCJE KULTURY 7-13 lat:
Wyróżnienia:
Grupa PENTELKI z Centrum Pomocy Dziecku i Poradnicttwa Rodzinnego w Grudziądzu
Teatr Tańca AKRO z Młodzieżowego Domu Kultury w Toruniu
SREBRNEJ GAPY:
Korporacja Taneczna Baby Jagi – grupa starsza z Młodzieżowego Domu Kultury w Toruniu
Korporacja Taneczna Baby Jagi – grupa średnia z Młodzieżowego Domu Kultury w Toruniu
ZŁOTEJ GAPY:
nie przyznano

W kategorii INSTYTUCJE KULTURY 14-21 lat
Wyróżnienia:
Zespół EFEKT – Ognisko Pracy Pozaszkolnej “Dom Harcerza” w Toruniu
Zespół KOTY z Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Grudziądzu
SREBRNEJ GAPY:
Grupa RYTMIX ze Studia Tańca WIR w Toruniu
Grupa TEATRUS z Młodzieżowego Domu Kultury w Toruniu
ZŁOTEJ GAPY:
Grupa TRANSFORMACJA z Kwidzyńskiego Centrum Kultury
Grupa PRETEKST z Młodzieżowego Domu Kultury nr 3 w Bydgoszczy



GAPA MUZYCZNA

W kategorii SZKOŁY – 7-13 lat – soliści:
Złota Gapa – Dorota Krawczyk ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Chełmnie
Srebrna Gapa – Natalia Goerne ze Społecznej Szkoły Podstawowej w Toruniu
Srebrna Gapa - Martyna Welenc – Szkóła Podstawowa w Skępem
Wyróżnienia:
Agata Rożankowska – Społeczna Szkoła Podstawowa w Toruniu
Kinga Jurkiewicz - Społeczna Szkoła Podstawowa w Toruniu

W kategorii SZKOŁY - 7-13 lat – zespoły:
Złota Gapa – Grupa wokalna TWISTER - Społeczna Szkoła Podstawowa w Toruniu
Srebrna Gapa – GALAKTYKA – Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie
Wyróżnienia:
NUTKI – Szkoła Podstawowa w Lubaniu
Chór BONI CANTORES – Szkoła Podstawowa nr 21 w Grudziądzu
Chór ze Szkoły Podstawowej ner 16
Zespół Instrumentalny MOTYLE – Szkoła Podstawowa w Mokrem

W kategorii SZKOŁY – 14-21 lat – soliści:
Złota Gapa – Kamila Stolarczyk z Gimnazjum nr 4 w Inowrocławiu
Srebrna Gapa – Michał Babiarz z Gimnazjum w Złej Wsi Wielkiej
Wyróżnienia:
Beata Derkowska ze Szkoły Podstawowa w Linowie
Karol Sawicki z Gimnazjum nr 4 w Grudziądzu
Justyna Pawlak z Gimnazjum nr 2 w Grudziądzu
Monika Skibicka z Gimnazjum w Głaczewie
Katarzyna Mul – Gimnazjum w Kowalewie Pomorskim

W kategorii SZKOŁY - 14-21 lat – zespoły:
Złota Gapa – nie przyznano
Srebrna Gapa – Zespół wokalny “CONTRA” - II LO we Włocławku
Wyróżnienia:
Zespół Wokalny ELEKTRA ze Szkoły Podstawowej w Linowie
Zespół KRAJKA – Gminne Gimnazjum w Lisewie

W kategorii INSTYTUCJE KULTURY - 7-13 lat – soliści:
Złota Gapa – Przemysław Budka z Miejskiego Ośrodka Kultury w Rypinie
Srebrna Gapa – Magdalena Graczyk z Miejskiego Ośrodka Kultury w Rypinie
Wyróżnienia:
Edward Klimek – Nowomiejski Dom Kultury
Danuta Szymaska – Gminny Ośrodek Kultury w Osielsku

W kategorii INSTYTUCJE KULTURY - 7-13 lat – zespoły:
Złota Gapa – nie przyznano
Srebrna Gapa – nie przyznano
Wyróżnienia: nie przyznano W kategorii INSTYTUCJE KULTURY - 14-21 lat – soliści:
Złota Gapa – Krystyna Stołowska – Gminny Ośrodek Kultury w Papowie Biskupim
Srebrna Gapa – Joanna Stasiak – Miejski Ośrodek Kultury w Rypinie
Wyróżnienia:
Kamila Knopp – Nowomiejski Dom Kultury
Paulina Warzocha – Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 w Bydgoszczy
W kategorii INSTYTUCJE KULTURY - 14-21 lat – zespoły:
Złota Gapa – nie przyznano
Srebrna Gapa – nie przyznano
Wyróżnienia: nie przyznano



GAPA PLASTYCZNA

SZKOŁY PODSTAWOWE

w kategorii RYSUNEK I GRAFIKA

Złota Gapa – Oliwia Jarońska ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Grudziądzu
Srebrna Gapa – Cezary Osenka – Szkoła Podstawowa w Linowie
Wyórżnienia:
Aleksandra Szudczyńska z Chełmżyńskiego Ośrodka Kultury
Adam Skrzypek ze Szkoły Podstawowej nr 21 w Grudziądzu

Kategoria:. MALARSTWO
Złota Gapa – Milena Preczewska ze Szkoły Podstawowej w Dąbrówce Królewskiej
Srebrna Gapa – agata Szafrańska z Centrum Działań Plastycznych AKADEMIA w Świeciu
Wyróżnienia:
Justyna Czajka – Szkoła Podstawowa nr 20 w Grudziądzu
Mateusz Tomalski -Szkoła Podstawowa nr 7 w Grudziądzu
India Kubicka – Szkoła Podstawowa nr 7 w Grudziądzu

W GRUPIE WIEKOWEJ – GIMNAZJUM I SZKOŁA ŚREDNIA

W kategorii RYSUNEK I GRAFIKA
Złota Gapa – Joanna Kural z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Grudziądzu
Srebrna Gapa – Małgorzata Jasińska – Gimnazjum nr 5 w Grudziądzu
Wyróżnienia:
Dorota Merholz z Gimnazjum w Łasinie
Angeliki Kuźmickiej z Gimnazjum w Łasinie
Romy Buczkowskiej z Gimmnazjum nr 7 w Grudziądzu

Kategoria - MALARSTWO
Złota Gapa – Witold Cioroch z Zakładu Poprawczego w Świeciu
Srebrna Gapa – Maria Nichnerowicz ze Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Kwidzynie
Wyróżnienia:
Agnieszka Korniejczyk – Kwidzyńskie Centrum Kultury
Justyna Paduch z Zespołu Szkół Publicznych we Kijewie Królewskim
Karolina Pieniążek z Gminnego Ośrodka Kultury w Papowie Biskupim