GAPA 2016
GAPA 2015
GAPA 2014
GAPA 2013
GAPA 2012
GAPA 2011
GAPA 2010
GAPA 2009
GAPA 2008
GAPA 2007
GAPA 2006
GAPA 2005
GAPA 2004
GAPA 2003


GAPA 2004


GAPA TANECZNA

W kategorii SZKOŁY 7-13 lat:
Statuetkę SREBRNEJ GAPY:
CALINECZKI ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Rypinie,
ZŁOTEJ GAPY nie przyznano.

W kategorii SZKOŁY 14-21 lat
WYRÓŻNIENIA:
DARK LIGHT z Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 5 w Grudziądzu,
MIX z Zespołu Szkół Nr 7 w Toruniu,
SREBRNEJ i ZŁOTEJ GAPY nie przyznano.

W kategorii INSTYTUCJE KULTURY 7-13 lat:
WYRÓŻNIENIA:
SKRZATY z Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Grudziądzu,
Teatr Tańca AKRO-MALUCHY z Młodzieżowego Domu Kultury w Toruniu,
EFEKT z Ogniska Pracy Pozaszkolnej "Dom Harcerza" w Toruniu,
PUENTA z Ogniska Pracy Pozaszkolnej "Dom Harcerza" w Toruniu,
SREBRNEJ GAPY nie przyznano.
statuetkę ZŁOTEJ GAPY:
BAGATELKA z Nowomiejskiego Domu Kultury.

W kategorii INSTYTUCJE KULTURY 14-21 lat
WYRÓŻNIENIA:
KOTY z Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Grudziądzu,
statuetkę SREBRNEJ GAPY:
EKSPLOZJA z Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Grudziądzu.
ZŁOTEJ GAPY nie przyznano.



GAPA MUZYCZNA

W kategorii SZKOŁY – 7-13 lat – soliści:
Złota Gapa – Joanna Skruszewicz ze Szkoły Podstawowej w Lubaniu
Srebrna Gapa – Kinga Jurkiewicz ze Społecznej Szkoły Podstawowej "Edukacja" w Toruniu
Wyróżnienia:
Barbara Kaczmarczyk ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Wąbrzeźnie
Dorota Krawczyk ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Chełmnie
Mateusz Palberg ze Szkoły Muzycznej YAMAHA w Kwidzynie

W kategorii SZKOŁY - 7-13 lat – zespoły:
Złota Gapa – nie przyznano
Srebrna Gapa – nie przyznano
Wyróżnienia:
Chór Wiolinki z Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 5 w Grudziądzu
Zespół Wokalny ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Rypinie

W kategorii SZKOŁY – 14-21 lat – soliści:
Złota Gapa – Natalia Wiśniewska z Gimnazjum w Radzyniu Chełm.
Srebrna Gapa – Karolina Kwiatkowska z Gimnazjum w Radzyniu Chełm.
Wyróżnienia:
Dagna Ziółkowska z Zespołu Szkół Nr 7 w Toruniu
Agata Kubiak z I Liceum Ogólnokształcącego w Grudziądzu

W kategorii SZKOŁY - 14-21 lat – zespoły:
Złota Gapa – Zespół wokalny ŻENSKI z Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 5 w Grudziądzu
Srebrna Gapa – CONTRA z Gimnazjum w Lubaniu
Wyróżnienia:
BEZ NAZWY z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Nowem

W kategorii INSTYTUCJE KULTURY - 7-13 lat – soliści:
Złota Gapa – Monika Bernaś z Młodzieżowego Domu Kultury w Koszalinie
Złota Gapa – Michał Becmer z Miejskiego Ośrodka Kultury w Rypinie
Srebrna Gapa – Patrycja Krypel z Gminnego Ośrodka Kultury w Małym Rudniku
Wyróżnienia:
Kamila Mach z Gminnego Ośrodka Kultury w Osielsku
Danusia Szymańska z Gminnego Ośrodka Kultury w Osielsku
Natalia Goerne ze Społecznego Ogniska Artystycznego "Wrzosy" w Toruniu

W kategorii INSTYTUCJE KULTURY - 7-13 lat – zespoły:
Złota Gapa – nie przyznano
Srebrna Gapa – nie przyznano
Wyróżnienia:
BIEDRONKI ze Świetlicy Środowiskowej w Lisewie

W kategorii INSTYTUCJE KULTURY - 14-21 lat – soliści:
Złota Gapa – Joanna Janowska z Młodzieżowego Domu Kultury w Toruniu
Złota Gapa – Anna Topolewska z Miejskiego Ośrodka Kultury w Rypinie
Srebrna Gapa – Patrycja Olędzka ze Świeckiego Ośrodka Kultury "Stokrotka" w Świeciu
Srebrna Gapa – Kamila Stalmierska z Gminnego Ośrodka Kultury w Papowie Biskupim
Wyróżnienia:
Paulina Warzocha z Młodzieżowego Domu Kultury Nr 3 w Bydgoszczy
Ilona Mianecka z Nowomiejskiego Domu Kultury
Magda Orłowska z Klubu Garnizonowego w Grudziądzu
Katarzyna Mul z Młodzieżowego Domu Kultury w Toruniu
Julita Zych z Gminnego Ośrodka Kultury w Książkach

W kategorii INSTYTUCJE KULTURY - 14-21 lat – zespoły:
Złota Gapa – nie przyznano
Srebrna Gapa – nie przyznano
Wyróżnienia:
YANKI ze Studia Prób w Białym Borze
ISTNIENIE z Grudziądza - niezrzeszony

Do Konfrontacji Amatorskiego Ruchu Artystycznego Regionu KATAR – nagranie płyty repertuarowej - zostali zaproszeni następujący wykonawcy:
Dorota Krawczyk ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Chełmnie
Joanna Skruszewicz ze Szkoły Podstawowej w Lubaniu
Michał Becmer z Miejskiego Ośrodka Kultury w Rypinie
Natalia Goerne ze Społecznego Ogniska Artystycznego "Wrzosy" w Toruniu
Joanna Janowska z Młodzieżowego Domu Kultury w Toruniu
Paulina Warzocha z Młodzieżowego Domu Kultury Nr 3 w Bydgoszczy